Tapflo CZ&SK

Tapflo CZ&SK

Naše firma vznikla jako reakce na stále rostoucí zájem zákazníků v České a Slovenské republice o vzducho- membránová čerpadla Tapflo. Ve chvíli, kdy už distributoři nemohli poskytnout náležitou péči a servis konečnému zákazníkovi.

Náš tým se skládá ze zkušených lidí pohybujících se v pumpařském průmyslu mnoho let. Pomůžeme Vám nejen s výběrem daného čerpadla, ale i se samotným uvedením do provozu. Poskytneme Vám rovněž pomoc při optimalizali procesu a zaškolíme Váš personál.

Tím naše funkce ovšem nekončí. S každým čerpadlem Vám nabízíme záruční i pozáruční servis a preventivní servisní kontroly, které minimalizují Vaše ztráty.

Sídlo firmy se nachází v Brně Židenicích na Kulkově 8. Dostanete se k nám autem, MHD i vlakem. Najdete nás ve třetím patře. Mnoho zboží máme k dispoizici v našem skladu.

IMGP2815a.cz
 
CZ 2013 kopie.cz

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 28 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 30 zemích.

formularz-kontaktowy