All about your flowTM

Airpel Series

Airpel Series, pobočka společnosti SPX FLOW, má značné zkušenosti a zdroje pro výrobu vynikajících zařízení k manipulaci s kapalinami. Od založení společnosti v roce 1939, kdy se nazývala „Airport Equipment Ltd.“, je udržován program nepřetržitého zlepšování a inovací.

S více než 70 lety zkušeností si výrobky Airpel Series vybudovaly pozici znalostí a dokonalosti v odvětví filtrace. Společnost je zavázána k poskytování filtračních řešení a udržuje si těsný kontakt s vyvíjejícími se potřebami inženýrských procesů a odvětví inženýrských sítí.

Airpel Series má zanícený technický a obchodní tým a silné výrobky vhodné pro širokou řadu průmyslových aplikací tak, aby bylo zvoleno nákladově nejúspornější řešení pro každou aplikaci bez kompromisů z hlediska konkrétního procesu.

Jako pobočka SPX LOW se společnost Airpel Series snaží o trvalý růst nabídkou konkurenceschopných včasných dodávek s využitím nejmodernějších štíhlých výrobních postupů a výjimečným zákaznickým servisem.

  • Naše produktová řada zahrnuje:
  • Jednoduché potrubní filtry
  • Jednoduché potrubní filtry - multibasket
  • Duální filtry
  • Samočisticí filtry: standardní řada, vysokotlaká řada, rotorové lopatky
  • Příslušenství a náhradní díly

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

formularz-kontaktowy