ARBO Pompen en Filters

Společnost ARBO Pompen en Filters dodává vynikající, vysoce spolehlivá a korozi odolná čerpadla a filtry pro široký rozsah použití. Od svého založení v roce 1954 se společnost ARBO Pompen en Filters zaměřuje na navrhování a výrobu trvale udržitelných výrobků s krátkou dobou návratnosti díky výrazně nízkým nákladům na údržbu. Se svým týmem zkušených inženýrů, výrobních a obchodních zaměstnanců, pečuje společnost ARBO Pompen en Filters širokou základnu zaměstnanců prostřednictvím celosvětové distribuční sítě. Díky použití plastů s výbornými vlastnostmi poskytují čerpadla ARBO výrazně delší životnost, než kovová čerpadla, která podléhají korozi. Ve společnosti ARBO Pompen en Filters hrají lidé, životní prostředí a bezpečnost ústřední úlohu. Veškeré odpadní materiály se recyklují, čímž se šetří náklady a životní prostředí.

O ARBO Pompen en Filters

Společnost ARBO Pompen en Filters založil v roce 1954 ARnold van den BOrn v Amsterdamu, konkrétně v části Nes at the Amstel. Poté, co byl zaměstnán jako prodejce plastových dílů, se chopil příležitosti a založil svou vlastní obchodní a výrobní společnost speciálních korozi odolných filtračních čerpadel zcela vyrobených z plastu. A to tehdy bylo velmi unikátní!

V roce 1962 se společnost přemístila do vzdálenější oblasti Smilde, aby vyřešila problém s nedostatkem prostoru a technického personálu v okolí Amsterdamu. Arnold van den Born si pronajal výrobní halu ve Smilde.

Kolem roku 1970 se tento pronajatý prostor stal příliš malým a společnost ARBO Pompen en Filters se přestěhovala do svého nového vlastního závodu v Leemdijk v nové průmyslové zóně. Do roku 1994 následovaly další investice do pozemků a budov s cílem růstu, kdy se po stopách Arnolda vydal syn Martijn.

Viděl nové příležitosti v Jihovýchodní Asii a byly vyvinuty nové výrobky pro místní a zahraniční trhy. Od devadesátých let minulého století pokračovalo zavádění nejnovějších technologií, což vyústilo v moderní výrobní závod schopný splňovat dnešní požadavky.

Dnes je společnost ARBO Pompen en Filters stále v soukromých rukou a má sídlo na stejném místě, na jakém v roce 1970 začínala.

ARBO Pompen en Filters – zrozena pro boj s korozí!

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 28 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 30 zemích.

formularz-kontaktowy