Johnson Pump

O značce Johnson Pump
Společnost SPX FLOW vyvíjí, vyrábí a prodává čerpadla a zařízení pod značkou Johnson Pump, která nacházejí uplatnění v průmyslu, zahradnictví, při stavbě lodí, na moři i v automobilovém odvětví. Vzhledem k širokému sortimentu a dlouholetým zkušenostem s použitím je společnost SPX FLOW jedním z nejspolehlivějších výrobců čerpadel na celém světě.
Společnost SPX FLOW věří v „ekonomiku životního cyklu". Nákup čerpadla není pro nás jen jednorázová transakce – po prodeji zůstáváme s vámi, abychom zajistili, že si chod čerpadla zachová optimální úroveň po dlouhou dobu. Servis a údržba je proto pro nás stejně důležitá, jako je důležité poskytnout našim zákazníkům vhodné řešení pro každou jedinečnou aplikaci.
Oddělení výzkumu a vývoje společnosti SPX FLOW jsou zaneprázdněna prováděním pokusů s novými surovinami, vylepšováním principů čerpání a vývojem nových produktů. Úsilí našeho výzkumu a vývoje se poté převádí do výroby v našich závodech, ve kterých zajišťujeme, aby kvalita naší práce byla v souladu s normou ISO 9001.

Kvalita
Oddělení výzkumu společnosti SPX jsou zaneprázdněna prováděním pokusů s novými surovinami, vylepšováním principů a vývojem nových produktů. Úsilí našeho výzkumu a vývoje se převádí do výroby v našich závodech, ve kterých zajišťujeme, aby kvalita naší práce byla v souladu s normou ISO 9001.

Odstředivá čerpadla
jsou nejčastějšími a dobře známými čerpadly na trhu. Dodávají se v mnoha různých modelech a mohou přenášet kapaliny s vysokou účinností a v širokém rozsahu toků a tlaků. Značka Johnson Pump nabízí řadu odstředivých čerpadel, z nichž mnohé vyhovují normám ISO, EN a API.
V rámci celosvětové sítě poboček společnosti SPX FLOW a jejích nezávislých distributorů s vámi úzce spolupracujeme, abychom vám poskytli to nejlepší řešení pro vaše potřeby ohledně zpracování kapaliny.

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 28 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 30 zemích.

formularz-kontaktowy