Keramický průmysl

 

Patří mezi ty nejnáročnější obzvláště z hlediska abraze. Čerpadla pro aplikace v keramickém průmyslu mají většinou speciální design a jsou pomaloběžná. 

Zirconia powders web2

 

TAPFLO - Steinle FH

Vysokotlaké pneu-membránové čerpadlo uzpůsobené pro plnění kalolisů až do 24 bar. Na jedné straně poskytuje vysoký průtok na začátku procesu plnění kalolisu, a na straně druhé poskytuje vysoký tlak při minimálním průtoku na konci plnícího procesu.

Steinle fh

 

TAPFLO TF

Vysokotlaké vzuchomembránové čerpadlo obzvláště pro plnění kalolisů. Díky pohonu, kterým je stlačený vzduch se čerpadlo prakticky řídí samo v průběhu celého procesu plnění kalolisu. Maxímální výtlak 16 bar a materiálová variabilita, to

jsou hlavné plusy tohoto agregátu.

Int pic tf50pfilterpresspumpenweb

 

TAPFLO PT

Průmyslové hadicové čerpadlo vhodné pro čerpání abrazivních a viskózních médií, taky pro plnění kalolisu do tlaku 16 bar.

Hose-pumps-slideshowen-web

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

formularz-kontaktowy