NOVINKY

Tapflo Newsletter Červen 2019

Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
Our website
Our website
LinkedIn
LinkedIn
Email
Email
Twitter
Twitter

Přednosti výrobku
Malé čerpadlo CT s integrovaným frekvenčním měničem a připojením motoru přes spojku

 Základní informace
Popis produktu: čerpadlo má 2 zajímavé funkce. Především zobrazuje nový standard CT čerpadel v provedení long coupled. Dále je motor vybaven vestavěným frekvenčním měničem. Standardně jsou pro řízení rychlosti otáčení a směru namontovány dva potenciometry.

 Aplikace
Čerpadlo bude použito pro testovací stolici u výrobce systémů. Bude používáno pro interní školení, která zaměstnancům ukážou možnosti různých typů čerpadel. V takovém případě poskytuje čerpadlo v provedení long coupled a zabudovaným frekvenčním měničem nejširší možnosti provozu čerpadla v různých podmínkách.
 Další
Stránka produktu: http://tapflo.cz/produkty/ostrediva-cerpadla
Membránové čerpadlo pro jaderný průmysl

Tapflo dodalo pneumatické membránové čerpadlo svého největšího modelu pro použití v různých aplikacích v jaderném průmyslu. Čerpadlo, které je pravděpodobně první svého druhu na světě, bylo vyvinuto ve spolupráci se společností Fagerstrom Industry Consultant, jenž má rozsáhlé zkušenosti s dodávkami do jaderného průmyslu.
 

V první aplikaci je čerpadlo instalováno v mobilním systému určeným pro dekontaminaci. Úkolem systému je během inspekce, servisu a výměny vyčistit a odstranit radioaktivitu z různých částí jaderné elektrárny. Další aplikace však mohou být považovány za čerpadlo tohoto druhu žádané z několika směrů.
 
Čerpadlo, které je speciální verzí největšího modelu Tapflo T825, splňuje požadavky na třídu 3. Tato třída znamená, že je schválena pro zařazení do systému používaného pro provoz zařízení.
 
-Byl to dlouhý a náročný projekt, říká Henrik Borisch, produktový manažer společnosti Tapflo, který také projekt řídil. Jeho schválení předcházelo mnoho výpočtů, dokumentace a testování. I když je uklidňující vědět, že nechcete slevit z ničeho, pokud jde o zařízení tohoto typu.

APLIKACE:

Pokud budete potřebovat podobné řešení, nebo přizpůsobené vašim specifickým potřebám, prosíme kontaktujte nás na tapflo@tapflo.cz

Tapflo akademie | montáž čerpadla T800 P

Polyethylenová čerpadla Polyethylen (PE HD) mají vynikající odolnost proti opotřebení, která je 6–7krát lepší než u polypropylenu (PP). Díky tomu je čerpadlo vhodné pro abrazivní suspense atd. PE jsou odolné vůči většině agresivních chemikálií, jako jsou koncentrované kyseliny a zásady. Maximální teplota kapaliny je 70°C. Tapflo používá různé druhy PE v závislosti na části. Pro sedla ventilu a stoper, které jsou nejvíce odolné vůči opotřebení, se UHMW PE1000 používá pro nejlepší mechanickou pevnost a odolnost proti oděru.

Konference vedení společnosti Tapflo 2019
26–29 června | Chuť Rumunska

26–29 června se znovu setkají ředitelé společnosti Tapflo skoro z 20 zemi, aby shrnuli vývoj společnosti a projednali její strategie, cíle a výzvy.

Tapflo Akademie | školení pro začátečníky

Jménem týmu Tapflo Academy bychom chtěli poděkovat a blahopřát všem účastníkům programu “Školení údržby a produktů AODD & CT čerpadel společnosti Tapflo”, které se konalo v naší továrně ve dnech 22. – 24. dubna. S potěšením jsme hostili naše kolegy z Irska, Litvy, Polska a Švédska.

Setkání asijských distributorů a VELKÉ 5 2019
Koh Samui, Thajsko | 3-4 duben

Šesté setkání Asijských distributorů společnosti Tapflo a VELKÉ 5 (TGADM 2019) se zapsalo do historie.
Setkání, které se letos konalo v Koh Samui v Thajsku, v kombinaci s Tapflo VELKOU 5. Bylo skvělou příležitostí ke sdílení úspěšných příběhů a vzájemnému učení se zkušeností, jak lépe sloužit našim zákazníkům.
Podívejte se na fotky ze schůzky na Facebookové a LinkedIn stránce.

Tapflo Polsko navštívilo Tapflo AB ve Švédsku

Obchodní oddělení Tapflo Polsko navštívilo Tapflo AB v Kungälvu ve Švédsku. Polští hosté byli srdečně přivítáni pohostinným švédským týmem a okouzlujícím švédským jarem.
Podívejte se na naší stránce na LinkedIn.

TÝM TAPFLO je připraven na nové sportovní výzvy a úspěchy!

Zástupci „Teamu Tapflo“ se zúčastnili velmi populární běžecké akce>> parkrun TCZEW <<. Naši běžci se perfektně prezentovali ve speciálně navržených tričkách. S výjimečným příznivým počasím dokončil náš tým 5 km dráhu.
Gratulujeme ke skvělým časům na trase!
My v Tapflo víme, že zůstat aktivní je jedním z nejlepších způsobů, jak udržet naše tělo zdravé, cítit se, vypadat a žít lépe.
Podívejte se na naší stránce na Facebookové.
Minulé výstavy

Tapflo Rusko na FoodTech 2019

Ve dnech 16–18 dubna 2019 se Tapflo Rusko účastnilo 21. výstavy zařízení, materiálů a surovin pro potravinářský a nápojový průmysl – FoodTech 2019, Expograd Yug, Krasnodar, Rusko.

FoodTech Krasnodar je klíčovou obchodní událostí pro přední ruské a mezinárodní výrobce zařízení, materiálů a surovin pro potravinářský průmysl, aby prezentovali své výrobky na jihu Ruska.
 
FoodTech Krasnodar je účinný nástroj pro propagaci produktů na trhu jižního Ruska. Vystavovatelé na FoodTech získají příležitost zaujmout nové zákazníky, zvýšit prodeje tím, že budou prezentovat své produkty a služby návštěvníkům výstavy – zástupcům potravinářských & nápojových výrobců a společnostem zabývajícím se veřejným stravováním na jihu Ruska.

Tapflo UK na ChemUK 2019

Ve dnech 1–2 května se Tapflo UK účastnilo nového britského veletrhu Chemical Industries EXPO & Conference – ChemUK 2019, v Harrogate ve Velké Británii.

 ChemUK je jedinou obchodní výstavou ve Spojeném království, jejímž cílem je sdružovat vícevrstvé chemické vývojové, technické a zpracovatelské / výrobní komunity, se zásadními dodavatelskými řetězci dodavatelských skupin.
 
S přibližně 2 500+ specializovanými podniky přispívajícími do chemického průmyslu ve Velké Británii – zahrnující válečné materiály, chemikálie, meziprodukty a spotřební materiál, zařízení a přístroje, technologické proudy špičkových technologií, subdodavatelské a obchodní služby a mnohem více, je CHEMUK událostí, při které se setkává chemický průmysl Velké Británie.

Nadcházející výstavy

Tapflo Jižní Afrika na KZN Industrial technology 2019

Ve dnech 24–26 července se bude Tapflo Jižní Afrika účastnit prémiové výstavy průmyslových technologií KZN v Durban Expo Center v Johannesburgu.

Přední průmyslová výstava pro KZN region
 Výstava průmyslových technologií – KwaZulu-Natel Industrial Technology Exhibition (KITE), která se pyšní největší ukázkou průmyslového technologického vybavení v regionu KZN přebírá práci v oblasti výzkumu a vývoje, aby zjistila to nejlepší z těžkých průmyslových technologií, stejně jako řešení pro balení a tisk.

KITE, která poskytuje výjimečné fórum pro vytváření sítí, nabízí také zajímavý přehled o trendových tématech v rámci SAIMechE volně přístupných seminářů, LEEASA konferenci a specializované zájmové skupiny (Manufacturing Enterprise Solutions Association)

Získejte svoji volnou vstupenku na průmyslovou dokonalost – zaregistrujte se nyní

Register Online

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

formularz-kontaktowy