All about your flowTM

Zpravodaj Tapflo Prosinec 2017

Tapflo Group news and announcements.

Zpravodaj Tapflo 
Prosinec 2017

Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
Our website
Our website
LinkedIn
LinkedIn
Email
Email
Twitter
Twitter
 
 
 
Setkání managementu Tapflo Group 2017

21.–24. listopadu | Tczew | Polsko

V letošním roce nám bylo velkým potěšením uspořádat v Polsku setkání managementu Tapflo Group 2017. Hostili jsme manažery zemí zastupující provozy společnosti Tapflo z více než 14 zemí. Shrnuli jsme pokrok naší skupiny v roce 2017 a diskutovali jsme o strategiích a cílech pro rok 2018.

Setkání byla plná plodných a inspirativních diskusí. Jako obvykle jsme nezapomněli na neformální integraci, která je důležitým prvkem filozofie "Cesta Tapflo".

Během slavnostní večeře představenstvo ocenilo pobočky Tapflo Bulharsko a Tapflo Srbsko za vynikající výkonnost. Gratulujeme!

Podívejte se na následující fotografie  | Další informace a fotografie najdete na naší stránce na Facebooku

 
Pobočka Tapflo Polsko podpořila místní hasičský

sbor OSP Jelen


Pobočka Tapflo Polsko podpořila místní hasičský sbor  OSP Jeleń při odstraňování ničivých účinků nedávné bouře, která zpustošila severní Polsko. Společnost Tapflo pořídila motorovou pilu, která pomohla hasičům vypořádat se s poničenými stromy, které poškozovaly domy a silnice.

.
 

Další informace a fotografie najdete na naší stránce na Facebooku

 
Výrobky Tapflo na

veletrhu Iran Watex 2017


Společně s firmou Pumpash, naším partnerem v Íránu, představila společnost Tapflo své produkty na jednom z největších veletrhů v odvětví vodního průmyslu - Iran Watex 2017 na Teheránském mezinárodním veletrhu 16.–19. října 2017

Všichni účastníci měli užitek z velké expozice, která jim umožnila zlepšit své příjmové kanály a zvýšit zisky, protože tato výstava poskytla vynikající příležitost oslovit největší odborníky z oblasti elektrotechniky v Íránu i ve světě.

Podívejte se na následující fotografie  | Další informace a fotografie najdete na naší stránce na Facebooku

Cílem této expozice bylo poskytnout průmyslu, jeho členům, budoucím podnikatelským návštěvníkům a zákazníkům komplexní a hluboké informace o tomto odvětví a nejnovějších trendech, které ovlivňují jeho vývoj. Veletrhu se zúčastnily významné elektrotechnické společnosti, výrobci a prodejci zařízení. Výstava nabídla účastníkům příležitost k získávání kontaktů, dozvěděli se o nových technologiích a technice, vyměňovali si nápady a diskutovali o průmyslových trendech.
 

 
Tapflo Rusko na

InterFood Siberia 2017


Společnost Tapflo Rusko se zúčastnila jedné z největších výstav v oblasti potravinářství na Sibiři - InterFood Siberia 2017, Novosibirsk, Rusko – 08.–10. listopadu 2017 

Na výstavě jsme představili vzorky našich zařízení pro potravinářský průmysl a odpovídali jsme na vaše dotazy.

Podívejte se na následující fotografie


Potravinářská výstava InterFood Siberia je jednou z největších výstav v oblasti potravinářského průmyslu na Sibiři.

Během výstavy proběhly diskuse u kulatých stolů, semináře, prezentace a mistrovské hodiny za účasti expertů z průmyslu.
 

 
Tapflo Bulharsko

na World of Milk 2017


Společnost Tapflo Bulharsko vystavovala na odborné výstavě pro mlékárenský průmysl – World of Milk 2017, Sofie, Bulharsko– 08.–11. listopadu 2017


Podívejte se na následující fotografie  | Další informace a fotografie najdete na naší stránce na Facebooku

Výstava je profesionální platformou s možností účasti na široké škále vedlejších programů, výměně znalostí s bulharskými a zahraničními kolegy a přímým kontaktem s novými partnery a koncovými zákazníky. Výstava je upřednostňovaným místem pro přímá setkání s potenciálními partnery a ročně se zde pod jednou střechou sejdou výrobci, obchodníci a dovozci mléčných produktů, speciálních zařízení a přístrojů.


 

 
 

MOBILNÍ ŘEŠENÍ PRO ČERPADLOVÉ JEDNOTKY A SYSTÉMY

Flexibilita a podpora v každé fázi procesu.

"Mobilní" již nejsou pouze telefony.
V dnešní době se výraz "mobilní" týká našeho každodenního života stále více - mobilní domy, mobilní práce, mobilní ...
Proč to tak je? ... protože mobilní znamená flexibilní!

Společnost Tapflo, která je lídrem ve svém odvětví, pochopila a začala uplatňovat tento trend již dávno.

V současné době můžeme díky našemu inženýrskému přístupu k zakázkám přidat "mobilitu" téměř ke každému čerpadlu, které vyrobíme.

Jednotky mobilních čerpadel používají nejčastěji průmysloví zákazníci v oblasti skladování kapalin s nízkou intenzitou vypouštění. Přenosnost jednotek umožňuje snadný přesun na různá místa. To poskytuje možnost obsluhovat jedním čerpadlem téměř neomezený počet míst. Pokud dnes uživatel potřebuje vypouštět více kontejnerů na různých místech, mobilní čerpadlo představuje řešení s největší flexibilitou. Kromě toho, čerpadlo vybavené protisměrnými přípojkami a hadicemi, které mohou být také součástí jednotky, poskytuje velmi bezpečné a nákladově efektivní vypouštění kapalin z různých nádrží a na různých místech.


Mobilní jednotky společnosti Tapflo jsou vybaveny jak čerpadly se vzduchovou membránou, tak odstředivými čerpadly. Lze je kombinovat s dalším příslušenstvím, a získat tak řešení vhodné pro konkrétní použití.

Myšlenku mobilních čerpadlových řešení nejlépe ilustrují příklady jednotek používaných v průmyslu a sloužících reálným zákazníkům při podpoře jejich procesů.

 

Další informace: 

http://tapflo.com/en/case-studies
 
Tapflo CTH namontované

na zařízení S268X v odvětví

destilátorů


Tapflo CTH (odstředivé hygienické čerpadlo) namontované na zařízení S268X (průmyslový vozík) pro konečného zákazníka v odvětví palíren. Tento mobilní systém s přizpůsobenou konstrukcí má certifikáty FDA a ATEX.

Zákazník vyrábí vysoce kvalitní alkoholické nápoje.

Zákazník potřeboval řešení, které by mohl použít pro pomalý průtok malého množství alkoholového macerátu a pro jemnou cirkulaci alkoholového macerátu různé chuti a barvy (na bázi ovoce).

Tým společnosti Tapflo ETO (Engineering To Order) navrhl a nabídl řešení s čerpadlem CTH namontovaným na vozíku a vybaveným začleněným přepínačem ZAP / VYP schopným pracovat v zóně ATEX.

Je důležité mít na paměti, že náš tým ETO má rozsáhlé zkušenosti s navrhováním mobilních konstrukcí, a že řešení ATEX a jejich ceny jsou velmi konkurenceschopné!


Další informace najdete v naší produktové brožuře: 
Mobile Solutions for pump units and system.pdf

Pokud potřebujete podobné řešení nebo řešení přizpůsobené vašim specifickým potřebám, kontaktujte nás na adrese sales@tapflo.com nebo se obraťte na svého místního prodejce společnosti Tapflo: http://tapflo.com/en/contact

 

    
RECIPE: Saffron Bun CookiesSwedish December classic

These yellow, coiled, baked goods, dotted with currants, are a Swedish December classic, traditionally served on Lucia Day. The art is in shaping them, and often when perusing through old Swedish cookbooks you’ll find a guide for all of the different ways to form them.

You simply can’t have Swedish Christmas, or December for that matter, without these bright yellow coils.

Full recipe here


 
 
 
LinkedIn
Tapflo Oficiální Linkedin profil – Sledujte
 
 
Facebook
Tapflo Oficiální Facebook profil - Like and Follow
 
 
Twitter
Tapflo Oficiální Twitter profil – Sledujte
 
YouTube
Tapflo Oficiální Youtube kanál - PŘIHLÁŠENÍ ON-LINE!

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

formularz-kontaktowy