Zpravodaj Tapflo Leden 2019

Tapflo Newsletter Leden 2019

Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
Our website
Our website
LinkedIn
LinkedIn
Email
Email
Twitter
Twitter
 
 
 

Najdete nás také na síti LinkedIn

V průběhu roku budeme zveřejňovat informace o našich produktech a fotky z uskutečněných aplikací. Sledovat nás můžete zde:
https://cz.linkedin.com/company/tapflo-ceska-republika

 

S hrdostí oznamujeme otevření pobočky Tapflo Benelux

Po mnoho let bylo přáním společnosti Tapflo mít vlastní pobočku v Beneluxu. Toto přání se nyní uskutečnilo. TAPFLO Benelux B.V. je od 1. ledna 2019 v plném provozu.
TAPFLO Benelux B.V. bylo založeno, aby lépe sloužilo naším zákazníkům v oblasti a bylo schopné efektivněji plnit jejich potřeby.
Společnost bude zásobovat Belgii, Nizozemsko a Lucembursko ze svého sídla v Assenu, Nizozemí.
TAPFLO Benelux spojuje dloholeté zkušenosti s nadšením pro manipulaci s tekutinami a technologií čerpadel. Tým specializovaných profesionálů poskytuje ověřená, spolehlivá, cenově výhodná a inovativní řešení podle požadavků zákazníka pro jakoukoliv aplikaci.Tyto hodnoty, spolu s vynikající úrovní služeb, činí TAPFLO Benelux B.V. ideálním partnerem pro všechny vase požadavky na toková řešení.
Webové stránky Tapflo Benelux
 

Společnost Tapflo oficiálně oznamuje založení Tapflo Oceania!Již řadu let bylo přáním společnosti Tapflo být v provozu v Austrálii. Toto přání nyní bylo splněno realizováním TAPFLO Oceania (PTY) Ltd, která je v provozu od 1. listopadu 2018.

TAPFLO Oceania bylo založeno, aby lépe sloužilo naším zákazníkům v oblasti a bylo schopné efektivněji plnit jejich potřeby.

S rozsáhlým skladem čerpadel a náhradních dílů slouží Austrálii, celé oblasti Mikronésie, Šalamounovým ostrovům, Vanuatu, Nové Kaledonii, Fidži, Papua-Nová Guinea a celé Polynésii s výjimkou Nového Zélanduříká Michael Green, manažer Tapflo Oceania (PTY) Ltd

TAPFLO Oceania (PTY) Ltd spojuje dloholeté zkušenosti s nadšením pro manipulaci s tekutinami a technologií čerpadel. Tým specializovaných profesionálů poskytuje ověřená, spolehlivá, cenově výhodná a inovativní řešení podle požadavků zákazníka pro jakoukoliv aplikaci. Díky vynikající úrovni služeb je společnost TAPFLO Oceania (PTY) Ltd ideálním partnerem pro všechny vase požadavky na řešení průtoků.- Říká Håkan Ekstrand; CCO (obchodní ředitel) společnosti Tapflo Group.​
 
MINULÉ VÝSTAVY
 

Tapflo Russia na výstavě KHIMIA 2018

Od 29. října do 1. listopadu 2018 se Tapflo Russia zúčastnilo mezinárodní výstavy KHIMIA 2018, která se konala v Moskvě.

Mezinárodní výstava Khimia se poprvé konala v Moskvě v roce 1965. Stala se jednou z nejprestižnějších chemických veletrhů. Její části pokrývaji všechna odvětví chemického průmyslu a nabízí úplný obraz o současných úspěších chemické vědy používaných v různých průmyslových odvětvích.

 

Tapflo Romania na výstavě INDAGRA Food 2018

Od 31. října do 4. listopade 2018 se Tapflo Romania zúčastnilo mezinárodního obchodního veletrhu potravinářství INDAGRA FOOD 2018 v rumunské Bukurešti.

INDAGRA FOOD je událostí organizovanou ve spolupráci se společností ADDOR EVENTS a je určena pro výrobce, dodavatele a dovozce zařízení a techologií pro potravinářský průmysl – pekárny, zpracování ovoce, zeleniny, mléka a ryb
 

Tapflo Russia na výstavě Corrosion Protection 2018

Ve dnes 28 – 30 listopadu 2018 se Tapflo Russia zúčastnilo 21. mezinárodní výstavy a kongresu CORROSION PROTECTION, která se konala v Petrohradě.

Jedinečné výhody výstavy:

  • Účast předních ruských a zahraničních výrobců a odborníků v oboru;
  • Hlavním strategickým partnerem a spoluorganizátorem události je sekce ochrany proti korozi, oddělení podzemního skladování, přepravy a využívání plynů společnosti Gazprom;
  • Spolupráce s národními a mezinárodními odborovými svazy, vládními i nevládními organizacemi;
  • Vysoký potenciál kupujících na výstavě.
 

Tapflo Baltic States na výstavě Tech Industry 2018

Mezinárodní obchodní veletrh pro strojní inženýrství, obrábění kovů, automatizaci, elektroniku, elektrotechniku, průmyslové dodávky, nástroje a inovační technologie “Tech Industry 2018” – největší a nejvýznamnější událost pro průmyslovou výrobu v Pobaltských státech se konal v lotyšské Rize od 29. listopadu do 1. prosince.

Posláním “Tech Industry” je podpora obchodu a mezinárodních vztahů, zlepšení mezinárodní spolupráce, předvedení vývojových trendů v průmyslové výrobě a souvisejících odvětvích v Pobaltských státech, přispět k ekonomické konkurenceschopnosti lotyšských podniků v globálním měřítku, jakož i podpora zájmu mladých v inženýrství. Tohoto veletrhu se zúčastnílo vice než 270 společností z Pobaltí, západní a východní Evropy, Skandinávie, Společenství nezávislých států a další země.

 
NADCHÁZEJÍCÍ VÝSTAVY
 

Tapflo Russia na výstavě
Volga Agroindustrial Forum 2019

Ve dnech 13 – 15. února se Tapflo Russia zúčastní Mezinárodního veletrhu zemědělské techniky, mechanizace a veterinární medicíny, potravinářství, pěstování rostlin v Mezinárodním veletrhu ve městě Kazan, Rusko

  • Odvětví: Zvířata, Chov zvířat, Veterinářství, Zemědělství, Nápoje
  • Produkty / Sektory: Zemědělská technika a náhradní díly, Zařízení pro výrobu a zpracování odvětví agropodnikového sektoru, Malé stroje, Chov dobytka, Pěstování rostlin, Agrologistika, Bezpečnost potravin, Veterinářství, Vše pro chov koní a jezdecký sport
  • Návštěvníci: Zemědělští odborníci z region Ruska, představitelé a specialisté z farmářských a zemědělských usedlostí Tatarstánu a také z Povolžského federálního okruhu.
  • Vystavovatelé: Vystavovatelé z 8 zemí. Výrobci.
 

Tapflo Russia na výstavě Dairy & Meat Industry 2019

Ve dnech 19. – 22. února se Tapflo Russia zúčastní 17 mezinárodní výstavy zařízení a technologií pro chov hospodářských zvířat, mlékárenství  a produkce masa – DAIRY & MEATINDUSTRY
Rusko – Moskva – Crocus Expo IEC, pavilion 2

 Mezinárodní výstava Dairy & Meat industry se poprvé konala v roce 2002. Zaměřuje se na prezentaci zařízení a technologií pro chov hospodářských zvířat a výrobu mléka a masa.
 
Od počátku se stala v této oblasti hlavní ruskou obchodní událostí, přičemž každoročně přitahuje tisíce odborníků. Klíčovým ruským zemědělským odběratelům a jejich zástupcům jsou zde přestavovány novinky v chovu zvířat, produkci, zpracování a balících zařízení.
 
Výstava má skutečně mezinárodní atmosféru. Jsou zde dobře zastoupeny zahraniční společnosti ze zamí, jako je Itálie, Francie, Česká Republika, Německo, Nizozemsko a další. Každý rok se účastní zástupci vice, jak 40 zemí.
 
Tapflo Akademie | video o údržbě
 

Test těsnosti vzduchového řízení

Podívejte se, jak můžete vyzkoušet těsnost vzduchového řízení v Tapflo membránovém čerpadle. Pokud máte nějaké další dotazy, prosíme, kontaktujte Tapflo Technickou podporu!

 
 
 
Čerpadlo pro sirup proti kašli

TX444 S, největší z řady aseptických membránových čerpadel Tapflo

Toto zařízení nalézá své použití ve farmaceutickém průmyslu, kde splňuje požadavky na vysoký průtok při přenosu viskózní směsi glukózového sirupu a medu při výrobě sirupu proti kašli.

Díky jedinečné konstrukci splňuje čerpadlo TX444 předpisy EHEDG (European Hygienic Engineering & Design Group) zaručuje, že návrh čerpadla odpovídá hygienickým směrnicím. Dále je toto čerpadlo testováno na schopnost čištění, což znamená, že v čerpadle po čištění a vypuštění nedochází k růstu bakterií.

Pro vice informací se, prosíme, podívejte na naši produktovou řadu a brožuru:

Pokud potřebujete podobné řešení, nebo řešení uzpůsobené na míru vašim spedcifickým potřebám, kontaktujte nás na adrese tapflo@tapflo.cz​

 

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

formularz-kontaktowy