All about your flowTM

Případové studie

Metal Diaphragm Pump for chemical industry

Kovové membránové čerpadlo s ochranným systémem (sledování selhání membrány čerpadla), pneumatická cívka hadic a cívka s uzemňovacím kabelem, připraveno pro konečného zákazníka, společnost specializující se na výrobu chemikálií a terminálové služby objemových kapalin.

Tato uzpůsobená mobilní čerpací jednotka byla navržena pro vykládání cisteren a chemický přenos sirouhlíku. Aby se snížily náklady na přepravu (z Evropy do Austrálie), vejde se tato jednotka na standardní paletu: je vybavena odpojitelným madlem, jakož i sacími a vypouštěcími ventily. Během procesu návrhu se tým Tapflo ETO (od návrhu po objednávku) zaměřil na snadné ovládání a bezproblémovou práci v nebezpečných zónách (ATEX), což bylo dokonale splněno.

Čerpadlo samotné představuje svou konstrukcí několik bezpečnostních rysů. Především je to nerezové ocelové čerpadlo klasifikováno pro prostředí ATEX, což znamená, že může být bezpečně používáno v nebezpečném prostoru zóny 1, aniž by hrozilo riziko vzniku potenciálních zdrojů vznícení. A co víc, toto čerpadlo je vybaveno dvojitým membránovým systémem. Jde o nejsofistikovanější systém, který lze přizpůsobit pro téměř všechna čerpadla Tapflo AODD. Je plně pneumatické a klasifikované pro prostředí ATEX. Tento dvojitý membránový systém umožňuje zastavení čerpadla okamžitě po prasknutí membrány, a tím chrání vnitřní části čerpadla a brání tomu, aby se čerpaný produkt vypustil do odpadu, ale také chrání prostor kolem čerpadla před znečištěním.

Metal Diaphragm Pump for chemical industry

Pokud potřebujete podobné řešení nebo řešení uzpůsobené na míru vašim specifickým potřebám, kontaktujte nás na adrese tapflo@tapflo.cz

 

Aplikace

BROŽURY:
Mobile solutions for pumps and systems EN

Vzduchomembránová čerpadla brožura CZNásledující příklad

CTH for the distillery industry

CTH pro lihovarnický průmysl

Tapflo CTH namontované na vozíku S268X (průmyslový vozík) pro konečného zákazníka z lihovarnického průmyslu. Tento na míru navržený mobilní systém má osvědčení FDA a ATEX.

více

 

 

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

formularz-kontaktowy