All about your flowTM

Případové studie

Pump for the beer mash

Pump for the beer mash

CTH (hygienické odstředivé čerpadlo) namontované na průmyslovém vozíku pro výrobce originálního příslušenství v pivovarnickém průmyslu.

 

Tento zákazník vyrábí minipivovary pro restaurace a další gastronomická zařízení. Zákazník požadoval mobilní řešení, které může být používáno od začátku až do konce celého procesu, tedy i pro konečný produkt.


Tým Tapflo ETO (od návrhu po objednávku) navrhnul a nabídnul řešení s čerpadlem CTH namontovaným na vozíku a vybaveným zabudovaným frekvenčním měničem za účelem úpravy otáček čerpadla podle konkrétní fáze procesu.
Protože se toto čerpadlo používá i pro pivní rmut, je vybaveno mazaným těsněním, které brání uvíznutí mechanické ucpávky. Dále také proplachovacím systémem pro nepřetržité čištění prostoru mechanické ucpávky.

Pokud potřebujete podobné řešení nebo řešení uzpůsobené na míru vašim specifickým potřebám, kontaktujte nás na adrese tapflo@tapflo.cz

 

Aplikace

BROŽURY:
Mobile solutions for pumps and systems ENNásledující příklad

Metal Diaphragm Pump with Guardian system

Kovové membránové čerpadlo pro chemický průmysl

Kovové membránové čerpadlo s ochranným systémem pro konečného zákazníka, společnost specializující se na výrobu chemikálií a terminálové služby objemových kapalin.

více

 

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

formularz-kontaktowy