Případové studie

CTH for the distillery industry

Tapflo CTH (hygienické odstředivé čerpadlo) namontované na vozíku S268X (průmyslový vozík) pro konečného zákazníka z lihovarnického průmyslu. Tento na míru navržený mobilní systém má osvědčení FDA a ATEX.

Zákazník vyrábí nápoje s vysokým obsahem alkoholu. Potřeboval řešení, které lze použít pro pomalý průtok malých množství alkoholového macerátu a jemnou cirkulaci alkoholového macerátu (na bázi ovoce) různých chutí a barev.

Tým Tapflo ETO (od návrhu po objednávku) navrhnul a nabídnul řešení s čerpadlem CTH namontovaným na vozíku a vybaveným zabudovaným vypínačem, schopným pracovat v zóně ATEX. Je důležité uvést, že náš tým ETO má obrovské zkušenosti s navrhováním mobilních řešení ATEX, přičemž ceny jsou vysoce konkurenční!

CTH for the distillery industry

Pokud potřebujete podobné řešení nebo řešení uzpůsobené na míru vašim specifickým potřebám, kontaktujte nás na adrese tapflo@tapflo.cz

 

Aplikace

BROŽURY:
Mobile solutions for pumps and systems ENNásledující příklad

CTH for the brewery industry

CTH PRO PIVOVARNICKÝ PRŮMYSL

CTH namontované na průmyslovém vozíku pro výrobce originálního příslušenství v pivovarnickém průmyslu.

více

 

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

formularz-kontaktowy