All about your flowTM

Případové studie

Sanitary pump for mushrooms transfer

 

Sanitární membránové čerpadlo T825 ST-5SF je vybaveno klapkovými ventily navrženými k čerpání velkých pevných látek, v tomto případě žampiónů, v potravinářském průmyslu.

 

Sanitary pump for mushrooms transfer

Nová konstrukce klapkových ventilů je hygieničtější a čistí se snadněji než předchozí generace těchto čerpadel.

Největší sanitární čerpadlo Tapflo T825 vybavené klapkovými ventily umožňuje čerpat kapaliny obsahující pevné látky o průměru až 100 mm.

Výkon čerpadla je vynikající pro malé i velké (asi 70-80 mm) žampióny, ovšem účinnost čerpání je vyšší u menších žampiónů. V souladu s požadavky zákazníka je po čerpání 95 % hub neporušených.

 

Pokud potřebujete podobné řešení nebo řešení uzpůsobené na míru vašim specifickým potřebám, kontaktujte nás na adrese tapflo@tapflo.cz

 

Aplikace

Stránka produktu:
Čerpadlá sanitárnej série

BROŽURY:
Vzduchomembránová čerpadla brožura CZNásledující příklad

Metal Diaphragm Pump with Guardian system

KOVOVÉ MEMBRÁNOVÉ ČERPADLO PRO CHEMICKÝ PRŮMYSL

Kovové membránové čerpadlo s ochranným systémem, pneumatická cívka hadic a cívka s uzemňovacím kabelem, připraveno pro konečného zákazníka, společnost specializující se na výrobu chemikálií a terminálové služby objemových kapalin.

více

 

 

 

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

formularz-kontaktowy