All about your flowTM

Případové studie

washing line system

washing line system

Doplňující vybavení linek s galvanickými lázněmi: CTV40-12.5 jako cirkulační a T50PTT jako dávkovací čerpadlo.

 

Tato zařízení se používají na mycí lince zákazníka, který vyrábí díly do letadel. Jako řešení jsme navrhli čerpadla CTV, která se používají k cirkulaci a filtrování mycích kapalin – zejména hydroxidu sodného.

Ve stejném projektu se čerpadla T50 používají pro vypouštění chemických přísad ze sudů a k jejich dávkování do mycích lázní. Hlavním cílem společnosti Tapflo bylo poskytnout řešení, které by zajistilo snadný a bezpečný provoz. Současně jsme splnili důležitý požadavek našeho zákazníka – zmenšení půdorysu.

washing line system

washing line system

Pokud potřebujete podobné řešení nebo řešení uzpůsobené na míru vašim specifickým potřebám, kontaktujte nás na adrese tapflo@tapflo.cz

 

Aplikace

BROŽURY:
CTV vertical pumps brochure EN Vzduchomembránová čerpadla brožura CZNásledující příklad

Metal Diaphragm Pump with Guardian system

KOVOVÉ MEMBRÁNOVÉ ČERPADLO PRO CHEMICKÝ PRŮMYSL

Kovové membránové čerpadlo s ochranným systémem, pneumatická cívka hadic a cívka s uzemňovacím kabelem, připraveno pro konečného zákazníka, společnost specializující se na výrobu chemikálií a terminálové služby objemových kapalin.

více

 

 

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

formularz-kontaktowy