Případové studie

CTH for the distillery industry

Čerpadlo CTH D sestavené na vozíku velikosti M vybavené frekvenčním měničem a určené pro nápojový průmysl. Zákazník požadoval řešení typu „zapoj a používej“ charakterizované následujícími vlastnostmi: sanitární konstrukce, snadné použití, mobilita, kompaktnost, jednoduché ovládání. Toto zařízení tyto požadavky zcela splňuje.

Samotné čerpadlo CTH D se dodává s elektrolyticky leštěným pláštěm a vnitřními díly s vynikající povrchovou úpravou, a tedy toto čerpadlo je dokonalým řešením pro hygienická použití, v tomto případě nápojový průmysl, kde je velmi důležitá možnost čištění a vypouštění.

Mobilita zařízení podporuje práci na různých místech a není nutno čerpadlo přenášet.

Pokud potřebujete podobné řešení nebo řešení uzpůsobené na míru vašim specifickým potřebám, kontaktujte nás na adrese tapflo@tapflo.cz

 

 

Aplikace

BROŽURY:
CT ostředivá čerpadla brožura CZ

Mobile solutions for pumps and systems ENNásledující příklad

CTH for the brewery industry

CTH PRO LIHOVARNICKÝ PRŮMYSL

Tapflo CTH (hygienické odstředivé čerpadlo) namontované na vozíku S268X (průmyslový vozík) pro konečného zákazníka z lihovarnického průmyslu.

více

 

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

formularz-kontaktowy