Případové studie

Čerpadlo pre sirup proti kašľu

Kovové membránové čerpadlo T220 namontované na průmyslovém vozíku a určené pro konečného zákazníka ve farmaceutickém průmyslu.

Toto zařízení pomáhá při odstraňování zbytků čisticích roztoků ze systému CIP (čištění na místě). Zabudovaný automatizovaný systém má dvě funkce:

  • Detekce přítomnosti kapaliny v sací trase
  • Vypnutí čerpadla během provozu nasucho

Čerpadlo samotné je navrženo geniálně jednoduše – používáme přibližně o 70 % méně dílů, než naši konkurenti při sestavování čerpadel podobné velikosti!

Pokud potřebujete podobné řešení nebo řešení uzpůsobené na míru vašim specifickým potřebám, kontaktujte nás na adrese tapflo@tapflo.cz

 

Aplikace

BROŽURY:
Vzduchomembránová čerpadla brožura CZ

Stránka produktu:
Čerpadla sanitární sérieNásledující příklad

SANITÁRNE ČERPADLO NA PRENOS HÚB

SANITÁRNÍ ČERPADLO PRO PŘENOS HUB

Sanitární membránové čerpadlo T825 ST-5SF je vybaveno klapkovými ventily navrženými k čerpání velkých pevných látek, v tomto případě žampiónů, v potravinářském průmyslu.

více

 

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

formularz-kontaktowy