All about your flowTM

Případové studie

Mobile pump with height adjustable inlet1

Zákazník, společnost působící ve farmaceutickém průmyslu požádal o mobilní čerpadlo s výškově nastavitelným vstupem, aby bylo možné jej přizpůsobit tak, aby odpovídalo různým výškám nádrží pro vyprazdňování odpadních mastí a krémů z mobilních nádrží.

Tým ETO tyto požadavky splnil pomocí kovového membránového čerpadla TX220 sestaveného na hygienickém vozíku vybaveném šrouby, které regulují úroveň základové desky s čerpadlem. Rozsah nastavení výšky je od 240 do 450 milimetrů. Proces úpravy je snadný a trvá chvilku (asi 1-2 minuty)

Ve srovnání s konkurencí je hlavní výhodou jednotky použití lichoběžníkovitých šroubů (široce používaných ve vlecích, CNC strojích pro zvedání a polohování atd). Toto řešení zajišťuje snadnou regulaci výšky, je spolehlivější, stabilnější a bezpečnější, než obyčejný závit M. Kromě toho mají šrouby kryty pro zajištění bezpečnosti.

Pokud potřebujete podobné řešení nebo řešení uzpůsobené na míru vašim specifickým potřebám, kontaktujte nás na adrese tapflo@tapflo.cz

 

APLIKACE

Stránka produktu:
produkty/vzduchomembranova-cerpadla/kovová/TX220

BROŽURY:
Vzduchomembránová čerpadla

Mobile solution for pump units and systems

 

 


Následující příklad

Sanitary pump for mushrooms transfer

Membránové čerpadlo pro jaderný průmysl

Tapflo dodalo pneumatické membránové čerpadlo svého největšího modelu pro použití v různých aplikacích v jaderném průmyslu.

více

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

formularz-kontaktowy