All about your flowTM

Případové studie

t825 nuclearFB 1

Tapflo dodalo pneumatické membránové čerpadlo svého největšího modelu pro použití v různých aplikacích v jaderném průmyslu. Čerpadlo, které je pravděpodobně první svého druhu na světě, bylo vyvinuto ve spolupráci se společností Fagerstrom Industry Consultant, jenž má rozsáhlé zkušenosti s dodávkami do jaderného průmyslu.

V První aplikaci je čerpadlo instalováno v mobilním systému určeným pro dekontaminaci. Úkolem systému je během inspekce, servisu a výměny vyčistit a odstranit radioaktivitu z různých částí jaderné elektrárny. Další aplikace však mohou být považovány za čerpadlo tohoto druhu žádané z několika směrů.

Čerpadlo, které je speciální verzí největšího modelu Tapflo T825, splňuje požadavky na třídu 3. Tato třída znamená, že je schválena pro zařazení do systému používaného pro provoz zařízení.

- Byl to dlouhý a náročný projekt, říká Henrik Borisch, produktový manažer společnosti Tapflo, který také projekt řídil. Jeho schválení předcházelo mnoho výpočtů, dokumentace a testování. I když je uklidňující vědět, že nechcete slevit z ničeho, pokud jde o zařízení tohoto typu.

Pokud potřebujete podobné řešení nebo řešení uzpůsobené na míru vašim specifickým potřebám, kontaktujte nás na adrese tapflo@tapflo.cz

 

APLIKACE

Stránka produktu:
vzduchomembranova-cerpadla/sanitarni

BROŽURY:
Vzduchomembránová čerpadla

Mobile solution for pump units and systems

 

 


Následující příklad

Sanitary pump for mushrooms transfer

Mobilní čerpadlo s nastavitelným vstupem na výšku

Zákazník, společnost působící ve farmaceutickém průmyslu požádal o mobilní čerpadlo s výškově nastavitelným vstupem...

více

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

formularz-kontaktowy