Případové studie

Vzduchomembránová čerpadla Tapflo, kovová řada:

Kompaktní, hladká a jednoduchá konstrukce je pro tuto řadu společná. Počet dílů je snížen na nezbytné minimum. Hliníková čerpadla se vyskytují v oborech jako např.:

  • celulóza a papír (lepidla, křemičitan sodný, barvy a oxid titančitý, odběr vzorků)
  • lakýrnický průmysl (barvy na bázi vody a rozpouštědel, inkousty, laky, lepidla, adheziva a rozpouštědla.)
  • čištění odpadních vod

Tapflo AODD application

Membrány s dlouhou životností:

Membrány Tapflo jsou kompozitní konstrukce, vynikající pro nepřetržitý provoz v náročných podmínkách, se zcela hladkým povrchem ve styku s kapalinou. Výsledkem je nepropustná a snadno čistitelná konstrukce. Jsou k dispozici z různých materiálů, jako jsou EPDM, NBR, FKM, PTFE, PTFE TFM™ 1705b, aby vyhovovaly jakýmkoli požadavkům. Naše membrány mohou dosáhnout více než 80 000 000 cyklů.

Tapflo AODD application

PTFE membrány:

Membrány z PTFE nebo PTFE TFM™ 1705b tvoří uzavřený povrch pro kapalinu. Integrované nosné jádro z lehkého kovu a textilní výztuha splňují vysoké požadavky na pevnost. Oba materiály mají hladký povrch, což má za následek vynikající nelepivý povrch, ideální pro barvy, inkousty, pigmenty a lepidla. Membrány z PTFE TFM™ 1705b se vyznačují vynikající mechanickou pevností díky snížené deformaci při zatížení a lepšími vlastnostmi při únavě ohybem. Díky nižší pórovitosti a propustnosti je ideální volbou pro pronikající kapaliny, jako jsou rozpouštědla.

Tapflo AODD application

PTFE povrch:

Volitelný povrch PTFE na hliníkových čerpadlech slouží jako nepřilnavý povrch pro lepidla a adheziva. Poskytuje také dodatečnou čitelnost, která je žádoucí při čerpání několika barev, inkoustů a pigmentů jedním čerpadlem.

Tapflo AODD application05

Kalolis:

Čerpadla Tapflo pro použití v kalolisech jsou kompaktní jednotky, které lze namontovat přímo na kalolis. Konstrukce a funkce umožňují uživateli přímé lisování kalů, a to až do tlaku 16 barů. Jednotka je dodávána s výztuhou pláště, externím posilovačem tlaku, který může dokonce zdvojnásobit vstupní tlak a vysokotlakým vzduchovým ventilem.

Tapflo AODD installation

 

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

formularz-kontaktowy