All about your flowTM

Projektování

Projektování

 
Dodávkami jednotlivých komponent, či méně náročnějších montáží naše služby nekončí. Skupina inženýrů z divize Tapflo Systems je připravena navrhnout, vyprojektovat a zrealizovat i celé provozní celky a systémy přesně podle Vašich potřeb.

Projektování

Dodávkami jednotlivých komponent, či méně náročnějších montáží, naše služby nekončí. Jsme schopni Vám navrhnout a postavit některé menší systémy. 

Naše projekční oddělení Tapflo Systems v Polsku pak dokáže navrhnou v podstatě jakýkoli menší systém či provozní jednotku na klíč – včetně kompletního zpracování projektu a dokumentace. Skupina inženýrů je připravena navrhnout, vyprojektovat a zrealizovat i celé provozní celky a systémy přesně podle Vašich potřeb.

Serwis pl

Nabízíme

12b
 
 
Cz 2013 kopie

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

formularz-kontaktowy