Salvatore Robuschi

O Salvatore Robuschi
Činnost Salvatore Robuschi začala v roce 1935 a celou dobu, přes výměnu generací, se společnost zaměřovala na výrobu vysoce kvalitních produktů. V posledních patnácti letech se společnost zaměřuje na výrobu čerpadel s inovativními prvky, co se týče konstrukce, oblastí použití a modularity komponent.
Díky přesnému lití, které se používá při výrobě mnoha dílů (např. oběžných kol) a speciální konstrukci, zaručují čerpadla Salvatore Robuschi velkou účinnost a nízké hodnoty NPSH.

Salvatore Robuschi dnes
Nejdůležitějšími aspekty společnosti jsou rychlé technicko-obchodní služby, rychlé dodávky a flexibilita při řešení okamžitých požadavků. Salvatore Robuschi vyrábí odstředivá čerpadla s uzavřenými či otevřenými oběžnými koly podle norem DIN 24256-ISO 2858, vortex oběžnými koly s plným průchodem, kanálovými oběžnými koly a vícestupňová čerpadla.
Všechna čerpadla jsou vyrobena z nerezavějící oceli a speciálních slitin s výjimkou vícestupňových čerpadel vyráběných z litiny. Výrobní sortiment zahrnuje rovněž lehčí a levnější řadu v provedení AISI 316 s průtokem do 90 m3/h.

Životní prostředí
Salvatore Robuschi pečuje o životní prostředí, což vedlo k ekologické investici do fotovoltaické elektrárny. S ohledem na ochranu životního prostředí podnikl Salvatore Robuschi některé kroky prostřednictvím systému řízení k tomu, aby zlepšil svou výkonnost v oblasti životního prostředí realizací následujících zásad:
• Dodržovat zákony a předpisy týkající se životního prostředí, sledovat jeho vývoj v čase a pokud je to ekonomicky udržitelné, snažit se dosáhnout lepších než požadovaných výsledků;
• Propagovat přiměřené vědomosti o životním prostředí mezi zaměstnanci tak, aby chápali své závazky a zohledňovali je při své pracovní činnosti;
• Informovat veřejnost a zpřístupnit jí politiku životního prostředí přijatou společností;
• Pečlivě sledovat využití přírodních zdrojů, aby se předešlo plýtvání;
• Zlepšit recyklaci materiálů a správně likvidovat odpad;
Šířit ochranu životního prostředí mezi dodavateli a zákazníky jako civilizační akt vůči nám a přírodě, který nám umožňuje žít, a povzbuzovat používání systému environmentálního managementu.

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 28 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 30 zemích.

formularz-kontaktowy