All about your flowTM

Doseuro

Společnost Doseuro je kombinací dvou schopností:

První jsou vynikající technické znalosti získané během mnohaletých zkušeností v oblasti dávkování.

Druhou je obchodní pochopení změn v této oblasti a citlivost na požadavky našich zákazníků

Tyto dva faktory jsou podporovány silnou strukturou společnosti, která splňuje požadavky našich zákazníků. Hlavní důvody úspěchu společnosti jsou pokračující výzkum a silné úsilí zaměřené na spokojenost zákazníka. Tyto úspěchy jsou široce ověřeny tisíci závody, které pracují s našimi čerpadly po celém světě.

Konkurenceschopný poměr cena/kvalita našich čerpadel vždy odpovídá očekáváním našich zákazníků. Každý z výrobků mluví sám za sebe. Vysoké spolehlivosti se dosahuje jejich neustálým rozvojem, aktualizací výrobních metod, trvalým řízením kvality a přísnými zkouškami ve všech fázích výroby. Každý model dávkovacích čerpadel je pečlivě navržen, vyroben a vyzkoušen, aby byla zajištěna dlouhá a efektivní životnost.

Veškerá čerpadla Doseuro jsou standardně vybavena vysoce kvalitními 4pólovými elektromotory, které splňují specifikace UNEL_MES a vyrábí se ve výkonech od 0,09 do 4.0 kW při evropském standartním 3fázovém napětí 230/400 V při 50 Hz. Dále jsou k dispozici nestandartní motory pro mnoho alternativních specifikací, včetně různých napětí a frekvencí, izolačních standartů a speciálních verzí odolných proti výbuchu.

Rychlost dávkování je plně nastavitelná ručně, ovládacím excentrickým vačkovým mechanismem s vratnou pružinou, nebo s vratným pohybem podle normy API 675.

Automatické seřizování je zajištěno pomocí řídících servomotorů, pneumatického řízení, regulací frekvence motoru přes rozhraní PROFIBUS, nebo jinou sběrnici podle požadavků. Redukční systém tvořený nekonečným šroubem připojeným ke šnekovému kolu vytváří velmi silnou převodovku.

Naše čerpadla jsou vybavena širokou řadou příslušenství, které zahrnuje nožní ventily / filtrační sítka, tlakové plnící a vypouštěcí ventily a tlumiče rázů.

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

formularz-kontaktowy